24
apr

UUED KOOLITUSED 24. apr

Oioi kui palju uut!

Ja sedasi see kevad hakkab. Tartus Roosi Äris panime käima suure hulga erinevaid kursuseid, kuhu kutsun huvilisi osalema :)
Kavas on mitu erinevat köitmistiili (need ei jää viimasteks) maalimist ja midagi uut ja huvitavat veel, nagu paberi tegemine ja kliistripaberi valmistamine.
Kõik kursused on ilusasti nähtaval ka siin Üritused 
Seega tee midagi head selles kaunis kevades ja tule õpi midagi uut, millest raudselt mingil viisil tuleb kasu või saad vähemalt veeta hästi aega :)

Kohtumiseni
virgylia | Kommentaarid: 2

Kommentaarid

1
Tere! Lugesin erinevaid käsitöö- ja kunstiblogisid ning sattusin Teie omale. Mind hakkasid väga huvitama erinevad köitmisstiilid ja märkmike valmistamine, kuna kavas on ise paberit hakata valmistama ja mõtlesin, mis saaks sellest peale kaartide veel valmistada. Lugesin erinevate juba toimunud kursuste kohta ning tekkis küsimus, kas uuel aastal (2010) toimuvad ka taas kursused köitmisest? Ning ehk ka Tartu kandis? :) Ilusat vana-aasta lõppu soovides, Maria
Maria, 30. detsember 2009
2
Tere! Kahjuks see link Üritused ei toimi. Kust saaks veel infot Roosi äris toimuvate õpitubade kohta? Ette tänades, SIlja
Silja, 27. aprill 2010

Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri